Psichologo-psichoterapeuto paslaugos Vilniuje

Psichologo-psichoterapeuto paslaugos

  • Individualios konsultacijos ir psichologo paslaugos Vilniuje bei internetu;
  • Baimių, nerimo, streso bei įtampos mažinimas;
  • Psichoterapija sergant depresija, panikos atakomis, nerimo sutrikimais, obsesiniu kompulsiniu sutrikimu ir kt.;
  • Konfliktų ir bendravimo problemų sprendimas;
  • Pasitikėjimo savimi ugdymas ir kt.

Sudėtingi išgyvenimai, nerimas, stresas ar konfliktai gali tapti nuolatinės įtampos, pervargimo, nemigos, nervinio išsekimo ir kitų ligų priežastimi. Norint jaustis geriau, būtina suvokti savo jausmus ir emocijas, suprasti save, savo santykį su pasauliu ir žmonėmis, išmokti naujų elgesio būdų, racionaliai įvertinti savo galimybes. Konsultacijų metu siekiama padėti žmogui susivokti jo paties gyvenime, susikurti savyje tvirtesnį vidinį pamatą, kuris būtų esminė atrama einant asmeninio gyvenimo keliu.

Konsultacijų kaina ir sąlygos

  • Individualios konsultacijos / psichoterapijos tukmė 50 minučių, kaina – 50 eurų.
  • Šeimos / porų terapijos trukmė: 1-a konsultacija 90 min, kiekviena kita 60 min., kaina – 80 eurų.

Tiek asmeninė, tiek šeimos psichoterapija Vilniuje kuriama pasitikėjimu ir pagarba pagrįstame terapiniame santykyje, kuriame siekiama atsigręžti į vidinę asmens kelionę, susivokti savyje ir savo noruose, suprasti savo elgesio motyvus ir vidinius prieštaravimus, pastebėti kiekvienoje dienoje esančias galimybes ir atrasti pagarba bei supratimu pagrįstus santykius su savimi ir aplinkiniais.

Dėl susitikimų galima tartis tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais. Taip pat konsultacijos galimos programa „Skype“. Konsultacijos gyvai vyksta Vilniuje, NCBC verslo centre, adresu Kareivių g. 6.

Kontaktai

Jeigu jus domina psichologo-psichoterapeuto paslaugos Vilniuje, susitikimo laiką galime suderinti telefonu +370 (688) 57816. Tuo atveju, jeigu neatsiliepčiau, būtinai perskambinsiu. Savo paklausimus taip pat galite siųsti el. paštu erikas.siudikas@gmail.com.

Psichologas - psichoterapeutas Erikas Siudikas

Erikas Siudikas

Psichologas – psichoterapeutas

Parašykite man

© 2023 Psichologine-pagalba.net
Autorinės teisės saugomos. Kopijuoti leidžiama tik gavus raštišką sutikimą.